Vážení,
pomalu začínáme s přípravou dalšího ročníku Touchenfestu 2018! Jako letos budeme pravidelně aktualizovat stránky, postupně představovat vystupující kapely a informovat o novinkách.
Již nyní s jistotou víme datum Touchenfestu, který bude 25. 8. 2018 a máme domluvené první interprety.
Tak jako se stalo již poměrně tradicí, nebude v závěru festivalu jako jeho vyvrcholením ani letos chybět nějaká významná punková kapela. Letos náš festival navštíví legendární SPS.
Nebudou však jedinou punkovou kapelou Touchenfestu, neb přivítáme i pražský ZPUTNIK s nespoutanou zpívající dračicí za mikrofonem.
Abychom dali prostor i milovníkům tvrdší speedovské porce muziky, přijedou k nám zahrát poděbradští RIMORTIS.
Jelikož je třeba se porozhlédnout v kapelách z blízkého okolí, předvede vám svůj set i lounský DEAKEN, který se za poměrně krátkou dobu existence předvedl na již mnoha destinacích s velmi zajímavým repertoárem.
Z matky našich měst do Touchovic opět dorazí, dalo by se říci i matka našeho festivalu a tou jsou pražští NOT PERFECT. Jejich tradicí bývá fakt, že téměř na každý Touchenfest přivezou novou zpěvačku a nebude tomu jinak ani tentokrát.
Celkem vystoupí cca sedm kapel, zbývají tedy dohodnout dvě poslední. Tipů je hodně, je z čeho vybírat, jednáme neustále. I tak ale můžete do sekce diskuze klidně napsat jméno kapely, kterou byste rádi viděli.

S pozdravem

Honza Stejskal
ředitel festivalu